Aasta- ja teenetepreemia

 

Aastapreemia

 

Teenetepreemia

 

2016

 
   
    Ilme Sepp
    Lääne Maakonna Keskraamatukogu direktor
 

2015

 
 

Triin Soone

 

Hele Ellermaa

Eesti Lastekirjanduse Keskuse direktor   Kõrveküla raamatukogu/Tartu maakonna keskraamatukogu direktor
 

2014

 
 

Riin Olonen

ELNET Konsortsiumi arendusjuht

 

Reet Olevsoo

ERÜ büroo juhataja

 

2013

 
 

Rutt Enok

Harju Maakonnaraamatukogu
direktor

 

Sirje Nilbe

ELNET Konsortsiumi  Eesti Märksõnastiku haldus

 

2012

 
   

i_oruste

Reet Oruste

Tallinna Keskraamatukogu

   

i_riet

   Ene Riet

Ajakiri Raamatukogu

 

2011

 

i_holm

Kaie Holm

Tallinna Keskraamatukogu

 

i_valmas

Anne Valmas
(28.10.1941–25.07.2017)

TLÜ Akadeemiline Raamatukogu

 

2010

 

i_solo

Külli Solo

Eesti Rahvusraamatukogu

 

i_tingre1

Ivi Tingre
(5.01.1932–3.12.2012)

ERÜ auliige

 

2009

 

i_lauk

Siiri Lauk

Eesti Rahvusraamatukogu

(16.02.1956–09.09.2012)
 

i_ainz

Anne Ainz

Eesti Rahvusraamatukogu

   

i_nurmsalu

Mare Nurmsalu

Koigi raamatukogu

 

2008

 

i_andla

Saima Andla

Pärnu Keskraamatukogu

 

   i_talvi

Krista Talvi

Eesti Rahvusraamatukogu

 

2007

 
Kersti Burk
Tapa Linnaraamatukogu
 
Konrad Kikas
(8.02.1928 – 11.02.2012)

Tallinna Tehnikaülikooli Raamatukogu

 

2006

 
Maire Liivamets
Eesti Rahvusraamatukogu
  Hans Jürman
(28.02.192330.01.2014)
ERÜ auliige
 

2005

 
Tiina Hoop
Saverna raamatukogu
  Leida Olszak
Eesti Lastekirjanduse Teabekeskus
 

2004

 
Vaike Oro
Jõgeva Maakonna Keskraamatukogu
  Malle Ermel
Tartu Ülikooli Raamatukogu

Kalju Tammaru
Eesti Hoiuraamatukogu
 

2003

 
Anu Vahter
Saaremaa Keskraamatukogu
  Õie Tammissaar
Tartu Linnaraamatukogu
 

2002

 
Evi Murdla
Viljandi Linnaraamatukogu 
  Mare Ektermann
(1.07.1951-7.11.2007)

Heino Räim
Eesti Kirjandusmuuseumi
Arhiivraamatukogu
 

2001

 
Katrin Niklus
Rapla Keskraamatukogu
  Mati Muru
(4. 02.1937– 16.03.2017)
Viljandi Kultuurikolledž
 

2000

 
Tiiu Reimo
Eesti Akadeemiline Raamatukogu
  Tiiu Pihlakas
(20.02.1943–22.12.2007)
 
 

1999

 
Ere Raag
Võrumaa Keskraamatukogu
 
  Marje Aasmets
Eesti Akadeemiline Raamatukogu

Jüri Järs
Tallinna Tehnikaülikooli Raamatukogu
 

1998

 
Mall Kõpp
Vastse-Kuuste raamatukogu
  Linda Kask
ERÜ büroo
 

1997

 
Maare Kümnik
(15.03.1936-13.11.2015)
Tartu Ülikooli Raamatukogu
  Asta Leiten
Laiuse raamatukogu

Tamara Lukka
Narva Keskraamatukogu
 

1996

 
Helje Riives
Tallinna Tehnikaülikooli Raamatukogu
  Elfriede Kristal
(15.07.1918–08.09.2001)
 
 

1995

 
Inga Kuljus
Võrumaa keskraamatukogu
  Arda-Maria Kirsel
(11. 09.1926–13. 08.2014)
Eesti Akadeemiline Raamatukogu
 

1994

 
Maret-Ene Klaus
Eesti Teaduste Akadeemia
Raamatukogu
  Eha Tillmann
Võrumaa Keskraamatukogu

Kaja Noodla
(11.01.1915-1.05.2009)
 

1993

 
Ivi Eenmaa
Eesti Rahvusraamatukogu
  Evi Rannap
Tallinna Pedagoogikaülikool
 

1992

 
Silvi Rand
Tõhela raamatukogu
  Eva Vahesalu
Eesti Meditsiiniraamatukogu
 

1991

 
Helle Pärlin
Saku külaraamatukogu

Kyra Robert
(25.07.1916–8.07.1997)
  Elle Tarik
(10.06.1938–16. 03.2014)
Tartu Linna Keskraamatukogu
 

1990

 
Anne Rande
Eesti Lasteraamatukogu
   

 

 

KALENDER

Detsember 2017
E T K N R L P
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

TULEKUL

Sündmused puuduvad