Rändnäitus Heljo Mänd

Laste pühendusraamatud Heljo Männile

Käesoleva aasta 11. veebruaril sai 85 aastaseks armastatud lastekirjanik Heljo Mänd. Sel puhul kutsusid kirjastus Sinisukk ja Terevisioon üles kõiki lasteasutusi Heljo Männile raamatut meisterdama.

Raamatu valmistas üle 70 lasteasutuse, et väljendada oma tänu Heljo Männile tema paljude-paljude raamatute eest. Nüüd rändavad laste mõtted Heljo Männi loomingu kohta mööda Eestit, peatuspaiku aitas leida Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing. Rändnäitus sai alguse esmaspäeval, 18. aprillil Põlva Keskraamatukogus.

Rändnäituse ajakava:

1.  Põlva Keskraamatukogu 18.4-4.5
2.  Võrumaa Keskraamatukogu 9.5-22.5
3.  Kohila raamatukogu 25.5-7.6
4.  Rapla Keskraamatukogu 10.6-22.6
5.  Ahula raamatukogu 29.6-13.7
6.  Järvamaa Keskraamatukgu 18.7-30.7
7.  Lääne-Virumaa Keskraamatukogu 3.8-17.8
8.  Jõgevamaa I 22.8-2.9
9.  Jõgevamaa II 5.9-16.9
10. Jõgevamaa  III 19.9-30.9
11. Jõgevamaa  IV 3.10-14.10
12. Jõgevamaa  V 17.10-28.10
13. Kõrveküla raamatukogu 1.11-14.11
14. Pärnu Keskraamatukogu 17.11-30.11
15. Lääne Maakonna keskraamatukogu 5.12-16.12