Head maaraamatukoguhoidjad!

ERÜ maaraamatukogude sektsiooni 31. suveseminar „Raamatukoguhoidja kogukonna vedurina“ toimub 15.–17. juunini 2022 Põlvamaal.

Kolme päeva jooksul on kavas tutvuda Põlvamaa raamatukogude ja kultuurieluga, saada osa rohkest kultuuriloolisest pärandist, teha tutvust võru keele ja kultuuriga, matkata Taevaskoja matkaradadel. (Taevaskoja on kindlasti üks ilusamaid paiku kogu meie maal!) Hea on kaasa võtta mugavad matkajalatsid ja veepudel, et täita seda kosutava allikaveega. Tegevust jätkub ka peale ja kätele. Üheskoos meisterdatakse ja mõtiskletakse võimaluste üle koostööks oma kogukonnaga. Hingele on kindlasti hea külaskäik Maarja Külla, kus elavad ja töötavad intellektipuudega noored inimesed. Kindlasti on varuks ka väikesi üllatusi.

Suveseminari kava leiad SIIT

 

Osavõtjate kogunemine toimub 15. juunil kell 10.00–11.30 Põlva Keskraamatukogus (Kesk 16, Põlva). Majutus Taevaskoja Puhkekeskuses 
Igast maakonnast on oodatud kolm osalejat, vabade kohtade olemasolul ka rohkem. Eelistatud on ERÜ liikmed. Igas maakonnas võiks olla ka nn joonealuseid huvilisi, kui viimasel minutil on loobujaid, saab kohe asendada.

Osavõtumaks on ERÜ liikmetele 90 eurot, teistele 100 eurot.
Osavõtuks registreeruda kuni 31. maini k.a Maarika Lausvee meiliaadressil: muuga.raamat@vinnivald.ee Registreerimisel palun märkida osaleja nimi, asutus, maakond, on/ei ole ERÜ liige, e-postiaadress ja mobiili number ning asutus, kes maksab arve.
Tasumine toimub arve alusel, mille väljastab Eesti Raamatukoguhoidja Ühing. Pärast 13. juunit osavõtumaksu ei tagastata.

Suveseminari korraldab Põlva Keskraamatukogu koostöös ERÜ maaraamatukogude sektsiooniga, toetavad Kultuuriministeerium, Kultuurkapitali Põlvamaa ekspertgrupp, Kanepi Vallavalitsus, Põlva Vallavalitsus ja Vastse-Kuuste naisteklubi Kolmapäev.

Lisainfo:
Külli Ots, Põlva Keskraamatukogu pearaamatukoguhoidja
Tel: 501 9093, 799 4823; e-post: kylli@raamat.polva.ee

Lea Rand, ERÜ maaraamatukogude sektsiooni juhataja
Tel: 53 428 705, e-post: lea.rand65@gmail.com

Kohtumiseni Põlvamaal!