EESTI RAAMATUKOGUHOIDJATE ÜHING

ESTONIAN LIBRARIANS ASSOCIATION

Registreerumine arendusprogrammi "21. sajandi raamatukogu" III lendu!

Kultuuripoliitika ja loomemajanduse mõttekoda Creativity Lab koostöös Eesti Raamatukoguhoidjate Ühinguga kuulutab välja kandideerimise "21. sajandi raamatukogu" koolitusprogrammi III lendu. Programmi elluviimist toetab Kultuuriministeerium.

Ootame programmiga liituma kõiki raamatukogude arendamisest huvitatud inimesi. Programmi koostamisel on ennekõike mõeldud valla- ja maakonnaraamatukogude juhtidele, strateegilise kavandamisega seotud spetsialistidele, arendusjuhtidele ja -spetsialistidele ning valdkonna teenuste kvaliteedi eest vastutavatele töötajatele.

Koolitusgrupi suurus on kuni 20 osalejat.

Programmi tutvustav videoklipp SIIN

Programmi eesmärgid:

  • pakkuda erinevates regioonides töötavatele raamatukoguhoidjatele võimalust ühisteks aruteludeks, mis keskenduvad raamatukogude jaoks olulistele arendustegevustele;
  • anda ülevaade olulisematest suundadest kultuurivaldkonnas strateegilise kavandamise, kasutajakesksete teenuste arendamise, projektijuhtimise ja kvaliteedijuhtimise ning organisatsiooni arendamisega seotud teemadel.

2022. aasta moodulid toimuvad Tallinnas 22.–23. septembril, 6.–7. oktoobril ja 17.–18. novembril.

 Programmi kohta rohkem teavet SIIN Tutvu ka visiooniga raamatukogude rollist ühiskonnas "21. sajandi raamatukogu".

Programmis osalemise tasu on 300 eurot. Tasu sisaldab osavõttu kolmest 2-päevasest koolitusest (kokku 6 päeva), kohvipause ja koolitusmaterjale. Lisaks tuleb osalejatel katta transpordi, toitlustus- ja majutuskulud.

Registreerumine kestab 22. augustini 2022 või kohtade täitumiseni. Registreerumiseks vajuta SIIA.

Kandideeri stipendiumile!

Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing pakub kahele ühingu liikmele võimaluse osaleda koolitusel ilma osalustasuta. Selleks ootame ühingu liikmeid kandideerima stipendiumile, mis katab programmi osalustasu ja vajadusel majutuskulud.

Stipendiumile kandideerimiseks palume saata 1 lehekülje pikkune motivatsioonikiri ja kandideerija CV hiljemalt 15. augustiks e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Lisainfo:

Programmi jooksul käsitletavad teemad ja koolituse sisuline ülesehitus:
Jorma Sarv, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 502 3343

Korralduslikud küsimused (osalemistingimused, stipendium jmt):
Reet Olevsoo, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel 6 307 427

KALENDER

September 2022
E T K N R L P
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Suurenda

Kontrastsus